Villa Hort de Can Llobera biedt met een woonoppervlak van 140 m² een warme en comfortabele plek voor maximaal vier gasten. De villa is modern uitgerust, maar ademt tegelijkertijd de sfeer van een traditionele Mallorcaanse woning dankzij karakteristieke elementen zoals houten balkenplafonds en natuurstenen details. Overal in huis is centrale airconditioning aanwezig en vloerverwarming zorgt ook in koelere maanden voor extra comfort in het gehele huis.
Bij binnenkomst in de villa voelt u direct de warme en gezellige sfeer. De woonkamer is sfeervol ingericht met een comfortabele zithoek, satelliet-tv, wifi en een houtkachel, ideaal voor ontspanning of een gezellige avond. Aansluitend ligt de royale keuken, die uitnodigt tot samen koken en tafelen. Hier vindt u een knus zitje met open haard, een ruime eettafel en een praktische ontbijtbar. De keuken is compleet uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een grote koelkast met vriezer, elektrische oven, magnetron, inductiekookplaat, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, citruspers en volop servies en keukengerei. Daarnaast is er een handige wasruimte met wasmachine en strijkfaciliteiten, wat de villa zeer geschikt maakt voor een langer verblijf.
De villa beschikt over twee ruime slaapkamers, beide met veel lichtinval en centraal geregelde airconditioning. De eerste slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden, een tv en een en-suite badkamer met een bad-/douchecombinatie, een wastafel met veel opbergruimte, een toilet en een föhn. Ook de tweede slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en een eigen en-suite badkamer, uitgerust met een douche, wastafel met veel opbergruimte, toilet en föhn. Daarnaast beschikt de villa over een extra toilet binnen én een apart toilet buiten bij het terras.
Vanuit de woon- en eetruimte loopt u zo naar buiten, het beschutte terras op, met een royale tuintafel en een grote gasbarbecue, perfect voor gezellige diners onder de sterren. Daarnaast is er nog een extra terras bij de vaste stenen barbecue op kolen, waar u in een intieme sfeer kunt barbecueën.
In de mooie tuin met een groot gazon, vindt u een groot privézwembad van 9 x 4 meter (met een diepte van 0,90 tot 1,80 meter) en daarbij een terras met een comfortabele loungeset. Op het grote grasveld staan de ligbedden klaar om van de zon te genieten, en er zijn diverse parasols aanwezig, waaronder één vaste en een verplaatsbare parasol voor extra schaduw. Voor extra plezier is er ook een tafeltennistafel aanwezig. Het terrein is volledig omheind en biedt parkeerruimte op eigen terrein.